KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7954404
nr 795 4404
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad 1974, motivets mått: 42x52
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:38:33
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas